trwa wczytywanie

Album czy fotoksiążka?

Wybór pamiątki jest bardzo indywidualny i zależny od wielu czynników. Albumy są opcją bardziej klasyczną i ekonomiczną. Fotoksiążki zaś to obecnie hit branży foto.

Fotoksiążka przeznaczona jest dla osób chcących czegoś więcej niż klasyczna pamiątka. Możliwość wstawienia okienek ze zdjęciami, wygrawerowania Waszych imion czy daty ślubu, dobór materiału z którego wykonana ma być okładka fotoksiążki są tylko częścią ich zalet. Zaawansowane graficznie kolaże, wybór tła i stylu „wnętrza” sprawiają, że ta pamiątka jest niepowtarzalna i spersonalizowana do granic możliwości 🙂
Strony fotoksiążki są odpowiedniej grubości, nie gną się, zastosowany papier fotograficzny nie odbija światła w sposób wywołujący irytujące refleksy, nie widać na nim także odcisków palców. Fotoksiążka to najlepszy wybór przy zdjęciach z uroczystości, na których znajduje się wiele osób – możesz umieścić w niej zdjęcia obejmujące całą rozkładówkę a więc dwukrotnie większe niż pojedyncza strona. Dzięki nienagannemu wykonaniu i bigowaniu (przygotowanie papieru tak, by przy zgięciu się nie odkształcał) takie zdjęcia prezentują się doskonale.

[AFG_gallery id=’2′]

Album zawiera domyślnie 30 kartek. Jest również możliwość zamówienia albumu 50 lub 100 kartkowego. Okładka (do wyboru) wykonana jest z bardzo dobrej jakości skóry ekologicznej, która gwarantuje długą żywotność albumu pomimo intensywnej eksploatacji. Zdjęcia w albumie naświetlane (nie drukowane) są na profesjonalnym papierze jedwabistym, który nadaje zdjęciom niesamowitej elegancji.
Obecnie większość Par decyduje się na album z czarną kartką i białą obramówką każdego wywołanego zdjęcia. Oczywiście album można zamówić również z kartką kremową.

[AFG_gallery id=’1′]

Wybór należy do Was 😉

W razie dodatkowych pytań – zapraszam do kontaktu – klik 😉